dlaczego plakatuffka

Dlaczego plakatuffka.pl?

Plakatuffka to nasz projekt edukacyjny. Na codzień moją pasją i zajęciem przynoszącym do domu trochę grosza jest marketing. Świat się jednak zmienia bardzo szybko i razem z nim zmienia się cały marketing. Szczególnie szybko zmiany zachodzą w marketingu internetowym. Bez znajomości narzędzi online, takich jak cały pakiet Google’a, narzędzi śledzenia ruchu na stronach i ich pozycji w wyszukiwaniach, promocji, remarketingu, automatyzacji działań, nie wspominając o social media, już niedługo będzie można zapomnieć o budowaniu wizerunku marketingowca profesjonalisty.

Jak więc zdobywać tę wiedzę i umiejętności? Kursy i szkolenia choć mogą stanowić podstawę to nie są wystarczające. Każda firma, każda branża, każdy produkt i powiązane z nimi serwisy www posiadają bowiem swoją własną unikalną specyfikę. Procesy sprzedaży, kanały komunikacji i dotarcia do klientów różnią się. Nikt nie poda Ci uniwersalnej recepty na takie konfigurowanie narzędzi, by zawsze działały jak należy i dostarczały należytych danych do analiz.

Co zatem zrobić? W najprostszych słowach ujmując, trzeba kombinować i uczyć się jak należy kombinować, gdzie szukać informacji, jak wdrażać je w życie, żeby wyszło tak jak chcemy. Plakatuffka.pl powstała, by dać nam możliwość kombinowania, uczenia się przez doświadczenie. Trochę w oparciu o już zdobytą wiedzę, trochę przy pomocy wujka Google, a trochę po omacku, metodą prób i błędów.

Jak zawsze jest też druga strona medalu. Nie lubimy robić rzeczy dla samego ich robienia. Skoro tworzymy stronę, aby się uczyć, to powinna ona także zawierać sensowną treść. Zgromadziliśmy już trochę różnych doświadczeń. Mamy swoje pasje i zainteresowania. Dlaczego więc nie podzielić się tym ze światem? Niech ten świat, a może raczej nasz mały światek, też coś z tego ma 🙂

Jeśli się uda i wszystko zadziała tak, jak zaplanowaliśmy, będziemy z siebie bardzo, ale to bardzo dumni.

Jeśli trafisz na tę stronę, poklikaj, poczytaj, podziel się ze znajomymi. Wyciągnij z tego coś dla siebie i daj nam szansę uczenia się 🙂

Zmalujmy coś razem!

K.